Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1987

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry, solidny chirurg

zobacz profil

Bardzo dobry doktor

zobacz profil

Jestem sama anestezjologiem,tyllko tam odsyłam pacjentów. Tam twź konsultowałam własne dziecko. Wszyscy inni "od bólu" to łagodnie mówiąc naśladowcy.j

zobacz profil