Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1987

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

bardzo dobra komunikacja z pacjentem,uczciwosc ,nie wspomne tu o merytoryce-bo tylko moge zgodzic sie z przedmowca. Wspanaiały chirurg,diagnosta i ...

zobacz profil

Wg relacji mojej dorosłej Córki. Pani Doktor poświęciła jej dużo czasu i uwagi, była wnikliwa, kompetentna i przyjazna. Córka otrzymała jasną infor...

zobacz profil

Równocześnie Internista i neurolog - super

zobacz profil