
zobacz profilWspaniała lekarka, pełna ciepła, szanująca swoich małych pacjentów. Pediatra, którego każdy z nas chciałby wspominać.
zobacz profilDobra specjalistka to mało powiedziane....Doskonała!;-))))) Perfekcyjna i kompetentna!;-))))
zobacz profildoskonały lekarz, doświadczony i kompetentny,