
zobacz profilDobry pediatra, bardzo koleżeńska, życzliwa, wspaniała osoba, podobnie jak jej mama, już nieżyjąca, z którą razem pracowałam jako początkujący pedi...
zobacz profilBardzo konkretna, rzeczowa, duża wiedza, duży zakres umiejętności. Polecam bardzo .
zobacz profilŚwietny lekarz i dydaktyk;-))))) BARDZO LOGICZNY I DOWCIPNY!!!;-)))))