Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2016

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry pediatra, bardzo koleżeńska, życzliwa, wspaniała osoba, podobnie jak jej mama, już nieżyjąca, z którą razem pracowałam jako początkujący pedi...

zobacz profil

Bardzo konkretna, rzeczowa, duża wiedza, duży zakres umiejętności. Polecam bardzo .

zobacz profil

Świetny lekarz i dydaktyk;-))))) BARDZO LOGICZNY I DOWCIPNY!!!;-)))))

zobacz profil