Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. endokrynolog, ginekolog 9 lata temu

    Po prostu the Best

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Gentleman, altruista, filantrop. Wielki lekarz, ale przede wszystkim człowiek, który w pacjencie widzi drugiego człowieka.

zobacz profil

Przesympatyczna pani doktor,rewelacyjny adiunkt,dzięki szkoleniom pani doktor podjęłam się badań stawów,z coraz większymi sukcesami .

zobacz profil

Gorąco polecam

zobacz profil