Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1996

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Zdecydowanie zgadzam się z powyższą opinią. Wspaniały lekarz !!!! Kilka lat w jednym szpitalu. Bardzo przyjacielskie do innych lekarzy i bardzo cie...

zobacz profil

Lekarka dokładnie zbierająca wywiad, dokładnie badająca pacjenta i potrafiąca wyciągać z tego odpowiednie wnioski.

zobacz profil

Dr n.med. bardzo dobry internista , w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej , z doświadczeniem w pracy w szpitalu i POZ , z dużą empatią , ży...

zobacz profil