Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. neurolog 9 lata temu

    Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek.Po po dwudziestu latach trwania choroby,podczas 2-tygodniowej obserwacji szpitalnej rozpoznała jako pierwsza rzadką chorobę.Pozwoliło to na znaczną redukcję leków psychiatrycznych i zmianę obserwacji i diagnostyki medycznej. Nigdy tego nie zapomnę ponieważ obecnie czuję się znakomicie. z poważaniem Renata Kaźmierczak

  • Lek.
    Lek. neurolog 9 lata temu

    doskonały fachowiec,wspaniały człowiek. z poważaniem Renata Kaźmierczak

Aktualne miejsce pracy

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Najwspanialszy kardiolog jakiego znam.

zobacz profil

Wspaniały specjalista i człowiek. Polecam.

zobacz profil

Fantastyczny człowiek i lekarz. Skrupulatna, profesjonalna, świetnie umiejąca rozplanować i wykonać prace ortodontyczne.

zobacz profil