Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2001

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniały lekarz, w pełni oddany pacjentom, zainteresowany poszerzaniem swojej wiedzy. Medycyna to jego pasja.

zobacz profil

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Ogromna wiedza, polecam serdecznie !

zobacz profil