Zarejestrowany w: OIL w Poznaniu
Bardzo dobry lekarz
Bardzo dobry internista, kardiolog i sorowiec!;-))))
Wspaniały lekarz i bardzo dobry Kolega. Nigdy sie na nim nie zawiodłem.