
zobacz profilDobry lekarz i dobry człowiek :)
zobacz profilPani doktor perfekcyjnie dobrała leki i uporała się z długoletnim nadciśnieniem u mojej mamy:)
zobacz profilWspaniała lekarka, pełna ciepła, szanująca swoich małych pacjentów. Pediatra, którego każdy z nas chciałby wspominać.