Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Pediatria. Rok ukończenia: 2017.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2010

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Genialny lekarz, wspaniały człowiek, niesamowity specjalista. Jestem pechowcem, ratował mnie wielokrotnie, zawsze szybko i skutecznie. Uczciwie i b...

zobacz profil

Dobry fachowiec i dobry człowiek

zobacz profil

Super lekarz

zobacz profil