Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Pediatria. Rok ukończenia: 2017.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2010

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo duży profesjonalizm, olbrzymia wiedza i doświadczenie

zobacz profil

b.dobra pani doktor,wnikliwa,szczegółowa,pełny profesjonalizm,gorąco polecam.

zobacz profil

Rewelacyjny fachowiec, przy tym ciepły i życzliwy człowiek o bogatej osobowości. Polecam wszystkim.

zobacz profil