Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Pediatria. Rok ukończenia: 2017.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2010

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry specjalista, polecam

zobacz profil

Fantastyczny specjalista, wykładowca i Kolega!;-))))))))))))

zobacz profil

Współpracuje z Panią Doktor od lat. Wysłucha, właściwie oceni i dobierze odpowiednie leczenie i terapie. Szczerze polecam

zobacz profil