Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1980

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry fachowiec i dobry człowiek

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz z duzym doświadzeniem i podejściem do tzw trudnych pacjentów. Polecam z czystym sercem.....

zobacz profil

Ceniony przez Kolegów, chwalony przez Pacjentki

zobacz profil