Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1980

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Ciepła,spokojna osoba,merytoryczna umiejąca spokojnie wytłumaczyć rodzicom o co chodzi,komunikatywna.

zobacz profil

Super lekarz!

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz,doświadczony specjalista w leczeniu uzależnień,komunikatywny,kompetentny, empatyczny.A przy tym po prostu dusza człowiek.

zobacz profil