Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Neurologia. Rok ukończenia: 2008.

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry specjalista. Zaanagażowany w indywidualne podejście w leczeniu swoich pacjentów. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo dobry kont...

zobacz profil

Świetny specjalista i kolega;-))))

zobacz profil

Wybitny specjalista w dziedzinie chorób przebiegających z otępieniem

zobacz profil