Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Neurologia. Rok ukończenia: 2008.

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil

bardzo dobry lekarz

zobacz profil

Najlepszy nie neurolog tylko nefrolog! !!!Dlaczego wszyscy mylą te specjalizacje?

zobacz profil