Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2012

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Empatia, kompetencje, kultura, analiza i intuicja....;-)))))) Młode pokolenie, które doskonale sobie daje radę;-)))))

zobacz profil

Bardzo dobry alergolog i pediatra, maksymalnie wykorzystujący w swojej praktyce nowoczesną wiedzę i doświadczenie. Zwraca uwagę wzorowy kontakt z ...

zobacz profil

Gentleman, altruista, filantrop. Wielki lekarz, ale przede wszystkim człowiek, który w pacjencie widzi drugiego człowieka.

zobacz profil