Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. dermatolog 10 lata temu

    Bardzo dobry lekarz z duzym doświadzeniem i podejściem do tzw trudnych pacjentów. Polecam z czystym sercem.....

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 1994

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Znakomity fachowiec , świetny kontakt z dziećmi, jak złapię doła to sam nie będę się leczył tylko zadzwonię do dr Beaty

zobacz profil

Doskonały endoskopista, świetny chirurg

zobacz profil

Super doktor , leczy rozliczne przepadlości neurologiczne i nie tylko z oddaniem i poświęceniem

zobacz profil