Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Pediatria. Rok ukończenia: 1989.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry pediatra, bardzo koleżeńska, życzliwa, wspaniała osoba, podobnie jak jej mama, już nieżyjąca, z którą razem pracowałam jako początkujący pedi...

zobacz profil

Bardzo życzliwy i umiejący wysłuchać pacjenta.

zobacz profil

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek

zobacz profil