Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. pediatra, specjalista medycyny rodzinnej 11 lata temu

    Regularnie "podsyłam" pacjentów do Pani Doktor. Zawsze mogę liczyć na poradę, a dośc często na pomoc diagnostyczną i zalecenia. Polecam wszystkim kolegom.

Ukończone uczelnie

GUMed  Gdańsk
Gdański Uniwersytet MedycznyRok ukończenia: 1993

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny endokrynolog. Prowadzi ciekawego bloga o tematyce endokrynologicznej: DoktorMagda.blogspot.com

zobacz profil

Młody profesjonalista. Fachowa wiedza, wysokie kompetencje. Polecam.

zobacz profil

Świetny specjalista. Ogromna wiedza i doświadczenie. Rzetelna w prowadzonej diagnostyce. Nic nie jest dziełem przypadku. Przy okazji miły, dobry cz...

zobacz profil