Ogólna opinia o lekarzu

Specjalista polecany w

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

FANTASTYCZNY DIAGNOSTA

zobacz profil

Cudowna, sympatyczna, bardzo dobry specjalista.

zobacz profil

Wspaniała lekarka, pełna ciepła, szanująca swoich małych pacjentów. Pediatra, którego każdy z nas chciałby wspominać.

zobacz profil