Polecam Panią Doktor ze względu na wysokie kwalifikacje, doskonałą technikę pracy. Leczy solidnie, bezboleśnie. Świetny kontakt z pacjentami, zwłaszcza z dziećmi. Jakość usług nienaganna.

zobacz profilGorąco polecam. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
zobacz profilBardzo dobry lekarz, doświadczony, empatyczny. Niewiarygodnie uczciwy i koleżeński.
zobacz profilWyjątkowy. Najlepszy z najlepszych.