Opinie

  • Lek.
    Lek. ortopeda, specjalista medycyny ratunkowej 10 lata temu

    Polecam Panią Doktor ze względu na wysokie kwalifikacje, doskonałą technikę pracy. Leczy solidnie, bezboleśnie. Świetny kontakt z pacjentami, zwłaszcza z dziećmi. Jakość usług nienaganna.

Ukończone uczelnie

UMB  Białystok
Uniwersytet Medyczny w BiałymstokuRok ukończenia: 2010

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Gorąco polecam. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz, doświadczony, empatyczny. Niewiarygodnie uczciwy i koleżeński.

zobacz profil

Wyjątkowy. Najlepszy z najlepszych.

zobacz profil