Polecam Panią Doktor ze względu na wysokie kwalifikacje, doskonałą technikę pracy. Leczy solidnie, bezboleśnie. Świetny kontakt z pacjentami, zwłaszcza z dziećmi. Jakość usług nienaganna.

zobacz profilŚwietny fachowiec, współpacujący w zakresie pacjentów od 0-12 lat oraz godny zaufania kolega,
zobacz profilSuper lekarz
zobacz profilZnakomity pediatra.ogromna wiedza, doświadczenie i bardzo dobry prawy człowiek.