Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. ginekolog 11 lata temu

    uważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wybitny lekarz i wspaniały człowiek

zobacz profil

bardzo dobry diabetolog i opiekun specjalizacji :)

zobacz profil

Sumienny i dociekliwy lekarz.

zobacz profil