Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. ginekolog 11 lata temu

    uważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

sympatyczna kompetentna przyjazna dzieciom

zobacz profil

Empatia, kompetencje, kultura, analiza i intuicja....;-)))))) Młode pokolenie, które doskonale sobie daje radę;-)))))

zobacz profil

Jestem sama anestezjologiem,tyllko tam odsyłam pacjentów. Tam twź konsultowałam własne dziecko. Wszyscy inni "od bólu" to łagodnie mówiąc naśladowcy.j

zobacz profil