Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. ginekolog 11 lata temu

    uważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

z SERCA polecam!!!!

zobacz profil

śWIETNA,ZNAKOMITY PRAKTYK

zobacz profil

wielkie doświadczenie, a wiedza na bieżąco . .

zobacz profil