Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. ginekolog 11 lata temu

    uważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

bardzo dobry diabetolog i opiekun specjalizacji :)

zobacz profil

Dokładna w diagnostyce, i leczeniu, stale się uczy. Traktuje pacjentów jak swoich najbliższych.

zobacz profil

SKUTECZNY DIAGNOSTA I SPRAWNY OPERATOR, ETYCZNY LEKARZ

zobacz profil