Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. ginekolog 11 lata temu

    uważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1999

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz.Potrafi słuchać cierpiącego pacjenta a słuchając stawia trafne diagnozy. Nieustannie pogłębia Swoją wiedzę i na łamach czasopi...

zobacz profil

Ponawiam moją opinię -świetny chirurg, ciepły, pogodny, cierpliwy. Bardzo dba o Pacjentów oraz o Kolegów Lekarzy, szczególnie o starszych !! Został...

zobacz profil