Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2011

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dokładna i sumienna lekarka , pracuje w IP i w POZ , specjaliszuje sie w chorbach wieku starczego , i szeroko pojętej inter...

zobacz profil

Dobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.

zobacz profil

Bardzo dobry psychiatra pełen troski o pacjenta, wspierający i oferujący wiele nowoczesnych metod leczenia.

zobacz profil