Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, neurolog 7 lata temu

    Świetny lekarz o niebywałej empatii. Polecam gorąco.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Lekarka dokładnie zbierająca wywiad, dokładnie badająca pacjenta i potrafiąca wyciągać z tego odpowiednie wnioski.

zobacz profil

Polecam , merytorycznie bez zarzutu, dobry diagnosta i operator interesuje się chorym w trakcie i po leczeniu.

zobacz profil