Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. internista, neurolog 7 lata temu

    Świetny lekarz o niebywałej empatii. Polecam gorąco.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry diabetolog także

zobacz profil

Miła, wrażliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Z czystym sumieniem polecam!

zobacz profil

Polecam jako Lekarza i Psychiatrę dziecięcego! Mądra, zaangażowana, życzliwa!

zobacz profil