Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy


Władysława Sikorskiego 11, 82-300 Elbląg
Dane kontaktowe

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry lekarz,doświadczony specjalista w leczeniu uzależnień,komunikatywny,kompetentny, empatyczny.A przy tym po prostu dusza człowiek.

zobacz profil

Lekarz z dużym doświadczeniem,solidna,miła,cierpliwa,z dużą wiedzą uzupełnianą częstymi szkoleniami,lubiana przez pacjentów

zobacz profil

Pani Doktor ma bardzo duże doświadczenie i dobre podejście do pacjentów. Świat alergii nie ma przed nią tajemnic.

zobacz profil