Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny specjalista , a przede wszystkim wspaniały . dobry CZŁOWIEK !!! .

zobacz profil

bardzo dobry specjalista zarowno dla doroslych jak i dzieci

zobacz profil

Znakomity fachowiec , świetny kontakt z dziećmi, jak złapię doła to sam nie będę się leczył tylko zadzwonię do dr Beaty

zobacz profil