Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1996

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wyjątkowy. Najlepszy z najlepszych.

zobacz profil

Bardzo bobry

zobacz profil

kompetentna,solidna,dokładna,życzliwa w stosunku do pacjentów jako internista,,godna polecenia również jako lekarz medycyny pracy

zobacz profil