Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1994

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Znakomity fachowiec , świetny kontakt z dziećmi, jak złapię doła to sam nie będę się leczył tylko zadzwonię do dr Beaty

zobacz profil

Dobry, solidny chirurg

zobacz profil

Mądry lekarz, oddana pacjentom i pomocna

zobacz profil