Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1994

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Dobry lekarz i dobry czlowiek.Nieslychanie zyczliwa dla lekarzy i innych pracownikow leczmictwa w ich problemach zdrowotnych.Po;ecam.

zobacz profil

Super doktor , leczy rozliczne przepadlości neurologiczne i nie tylko z oddaniem i poświęceniem

zobacz profil

Świetny kardiolog i internista o wielkiej wiedzy i troskliwości dla Pacjentów

zobacz profil