Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1994

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny lekarz o niebywałej empatii. Polecam gorąco.

zobacz profil

Świetny specjalista, skutecznie leczy boreliozę i koinfekcje i wiele innych chorób

zobacz profil

Znam go jeszcze z ławy szkolnej. Od zawsze solidny, prawy i mądry człowiek.

zobacz profil