Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Jeśli leczyć dzieci (ale też i dorosłych) można iść w ciemno. Wspaniały specjalista i człowiek.

zobacz profil

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Ma świetne podejście do małych pacjentów i ich rodziców.

zobacz profil