Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 1980

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniała lekarka, pełna ciepła, szanująca swoich małych pacjentów. Pediatra, którego każdy z nas chciałby wspominać.

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz.Potrafi słuchać cierpiącego pacjenta a słuchając stawia trafne diagnozy. Nieustannie pogłębia Swoją wiedzę i na łamach czasopi...

zobacz profil

bardzo miła Pani Doktor. Polecam

zobacz profil