Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2003

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wzór do naśladowania!! Dziękuje za wspolna prace i nauke oraz nowe podejscie do interpretacji ciekawych przypadkow klinicznych w neurologii.

zobacz profil

Dobry lekarz i dobry człowiek :)

zobacz profil

Współpracuje z Panią Doktor od lat. Wysłucha, właściwie oceni i dobierze odpowiednie leczenie i terapie. Szczerze polecam

zobacz profil