Ogólna opinia o lekarzu

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Jestem sama anestezjologiem,tyllko tam odsyłam pacjentów. Tam twź konsultowałam własne dziecko. Wszyscy inni "od bólu" to łagodnie mówiąc naśladowcy.j

zobacz profil

Wspaniała lekarka, pełna ciepła, szanująca swoich małych pacjentów. Pediatra, którego każdy z nas chciałby wspominać.

zobacz profil

Bardzo dokładny lekarz. Duża wiedza, wykraczająca poza ortopedię, dobra znajomość rzadkich zespołów chorobowych. Wzbudza zaufanie.

zobacz profil