Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Znakomity fachowiec , świetny kontakt z dziećmi, jak złapię doła to sam nie będę się leczył tylko zadzwonię do dr Beaty

zobacz profil

Bardzo dobry, dokładny, sumienny, empatyczny lekarz!;-))))

zobacz profil

Bardzo dobry specjalista. Plus za zaangażowanie i znakomite podejście do pacjenta.

zobacz profil