Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2003

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Znakomity lekarz i bardzo dobry człowiek. Serdecznie dziękuje za opiekę nad ojcem

zobacz profil

Bardzo dobry lekarz,doświadczony specjalista w leczeniu uzależnień,komunikatywny,kompetentny, empatyczny.A przy tym po prostu dusza człowiek.

zobacz profil

Dobry Okulista

zobacz profil