Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Okulistyka. Rok ukończenia: 2011.

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2002

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Najlepszy stomatolog dziecięcy w Krakowie

zobacz profil

Bardzo konkretna, rzeczowa, duża wiedza, duży zakres umiejętności. Polecam bardzo .

zobacz profil

Bardzo dobry psychiatra i psychoterapeuta. Empatyczny z szeroką wiedzą i bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

zobacz profil