Wykonywana specjalizacja: Choroby płuc
Świetny specjalista. Ogromna wiedza i doświadczenie. Rzetelna w prowadzonej diagnostyce. Nic nie jest dziełem przypadku. Przy okazji miły, dobry człowiek. Bardzo dobrze traktuje pacjentów. Jest życzliwa i wspierająca. Również koleżankom i kolegom nigdy nie odmawia konsultacji i własnej wiedzy. Gdybym kiedyś miał problem pulmonologiczny to nie wahał bym się ani sekundy.
zobacz profilkompetentna,solidna,dokładna,życzliwa w stosunku do pacjentów jako internista,,godna polecenia również jako lekarz medycyny pracy
zobacz profilKompetentny lekarz . Polecam
zobacz profilRewelacyjny fachowiec, przy tym ciepły i życzliwy człowiek o bogatej osobowości. Polecam wszystkim.