Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2000

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny specjalista , a przede wszystkim wspaniały . dobry CZŁOWIEK !!! .

zobacz profil

Świetna internistka!Daje sobie doskonale radę w każdym miejscu pracy;-)))) Dokładna, empatyczna, sumienna, koleżeńska;-)))))

zobacz profil

Bardzo dobry znany pediatra z wieloletnim doświadczeniem.

zobacz profil