Ogólna opinia o lekarzu

Aktualne miejsce pracy

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2000

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Świetny endokrynolog i dużej klasy człowiek. Kompetentna i rzetelna.

zobacz profil

Byłam niedawno operowana, jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra opieka i warunki.

zobacz profil

Bardzo dobry pediatra z dużym doświadczeniem klinicznym ( Klinika Dziecięca-nefrologia dziecięca. Szpital Dziecięcy o profilu pulmonologicznym)

zobacz profil