Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2011

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Kompletna, odpowiedzialna lekarz, klinicysta.

zobacz profil

Znakomity klinicysta, fachowiec, zawsze wykraczający myślą poza układ ruchu;-)))))

zobacz profil

Przesympatyczna pani doktor,rewelacyjny adiunkt,dzięki szkoleniom pani doktor podjęłam się badań stawów,z coraz większymi sukcesami .

zobacz profil