Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 2011

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Lekarz z pasją. Z empatią podchodzący do pacjenta Bardzo uprzejmy, profesjonalny i taktowny.

zobacz profil

Polecam gorąco!

zobacz profil

Świetna młoda bardzo ciepła i zaangazowana młoda lekarka staranna i madra rzadkie polaczenie

zobacz profil