Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

WUM  Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny Rok ukończenia: 1986

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry pediatra z dużym doświadczeniem klinicznym ( Klinika Dziecięca-nefrologia dziecięca. Szpital Dziecięcy o profilu pulmonologicznym)

zobacz profil

solidny, dobry, troskliwy specjalista

zobacz profil

Wspaniały człowiek i lekarz. Lidia. Tomanek

zobacz profil